Hakkımızda

Kitlesel ölüme sebebiyet verecek bir silah

Zorba bir ulus olmak için milyonlarca insanın ölümüne sebebiyet verecek kadar gözünüzün döndüğüne bütün dünyayı ikna etmeniz gerekmektedir.

Bu el kitabında asıl zorbanın kimler olduğunu anlatacağız.

Bir ülkeyi nasıl işgal edersiniz?

Orada kitlesel imha silahları olduğuna bütün dünyayı ikna etmeniz için çarpıcı bir yalan ortaya atarsınız. Ve sivil ve masum ayırt etmeksizin bir modern soykırıma imza atarsınız. Hiç kimse sizin bu yaptığınızı sorgulayamaz. Çünkü ortada sorgulanması gereken siz değilsinizdir.

Dışişleri bakanınız 22 ülkenin sınırlarını değişeceğini açıkladığı tarihten 13 yıl geçmeden 10 milyonlarca insanın ölümüne çoktan sebep olmuşsunuzdur. Bu yaklaşık 22 ülkenin toplam nufüsünün yüzde 5 ine denk gelmektedir.

11 Eylül 2001 yılında dünyanın süper gücü hatta Sovyetler Birliğini yıkmış bir ulus olarak ileride yapacağınız askeri müdahalelere bir kılıf bulmanız gerekiyor. Bir yolcu uçağı gelir ve ikizkulelere çarpar.

Bu tarihten neredeyse 2.5 yıl sonra Irağa girdiniz. Çıkarken Irak diye bir yer kalmadı zaten. Irak 3’e bölündü.

Öcü bulup yerel fobileri körüklemek ?

Zorba bir ulusun bir taşla bütün kuşları vurması gerekir. Bir işgale girişmeden önce orada yerel işbirlikçilerine ihtiyaç vardır. Bunun içinde önce inanç ve değerlerine saldırmanız gerekir. Bütün Müslümanlar teröristtir. Üstüne üstlük bu teröristlerin ellerinde ya Amerikan yapımı ya da Rus yapımı silahlar bulunur.

Celladına aşık bir kitle oluşturmakta zorbalığın asıl hedefleri arasındadır. Dünyanın en modern en zengin ve en demokratik ulusuna sahip olduğunu iddia edersiniz. Hatta Hollywood isimli bir marka oluşturur bunu oradan pazarlarsınız. Ama ülkenizin arka sokakları birer zombi sokağıdır. Ve bunu hiçbir yerde göremezsiniz.

İşbirlikçiler

Siyasetçi,asker,bürokrat ve medya. Hatta bazı yerlerde sözde din adamları… Paranızla birilerini satın alır ve o ülkede kendi faaliyetlerinizi yürütmeye başlarsınız. Kendi istediğiniz sonuçları alamayınca… Darbe yapar ve satın aldığınız adamları işbaşına getirirsiniz.